Rodolphe Thomas

Rodolphe Thomas is een Franse politicus, geboren op 8 augustus 1962 in Falaise.

Biografie

Geboren in Falaise, verhuisde hij in 1966 in de nieuwe stad van Hérouville-Saint-Clair met zijn ouders, die een van de eerste handelsdag van de nieuwe stad, een garage geopend. G heeft een lade, nam hij het familiebedrijf in 1993.

Na een periode in tegenstelling tot de gemeenteraad, waarvan hij de jongste, Rodolphe Thomas verraste iedereen door te winnen in 2001, het bastion van wat traditioneel links Hérouville-Saint-Clair, ten gunste van de plaatselijke Socialistische Partij afdeling Mexandeau tussen Louis en François Geindre en werd Senior Vice President van de Urban Community Caen la Mer.

Het volgende jaar, bevestigde hij ook het verwijderen van de tweede kiesdistrict Calvados 16 juni 2002 voor de XII wetgever. Lid van de UDF-groep, het zit op de commissie economische zaken waarvan hij vice-voorzitter van de studiegroep over de automotive en namaak. Het is ook een volwaardig lid van de Hogere Commissie van maritieme wederzijdse krediet.

In de buurt van Jean-Louis Borloo, maar trouw aan François Bayrou, cultiveert hij een sfeer van casual jonge eerst verkozen en de identiteit van het land, uit de pas met de gebruikelijke voorstelling van de politicus. Na moeizame en trage start, maar onderneemt een groot stadsvernieuwingsproject van 150 miljoen euro.

Ondersteuning van Nicolas Sarkozy in de tweede ronde van de presidentsverkiezingen van 2007 toen François Bayrou niet in slaagt om een ​​instructie te stemmen geven, het is in het label presidentiële meerderheid, en ondersteund door de modem, de wetgevende verkiezingen van 2007, maar verloor zijn zetel parlementaire tegenover de socialistische Laurence Dumont.

Inkomsten uit volledig Francois Bayrou, die hem vertelde dat "het nooit zal ophouden te verbazen ons," het is in een modem kandidaat maart 2008 voor zijn eigen opvolging van het stadhuis en de lokale verkiezingen geconfronteerd Magali Le François in het kanton van Caen-6. Zegevierende gemeente in de eerste ronde met een score hoger dan 53%, de kantonnale en tegelijkertijd, het is ook een herbenoemd vice-president van Groot Caen la Mer.

Op 29 juli 2009 werd hij lid van het landelijk bestuur van de modem.

Kandidaat "Modem / Het Centrum voor Frankrijk" in het tweede district van Calvados wetgevende van 2012, vertrok hij vrijstellingen uitgaande socialistische afgevaardigde, Laurence Dumont, met 20,65% van de uitgebrachte in de eerste ronde stemmen, tegen 45,97% haar rivaal.

Op 23 maart 2014 won hij de gemeenteraadsverkiezingen in de eerste ronde met een meerderheid van 63,83% van de stemmen.

Mandaten

  • 19/06/2002 - 19/06/2007: Lid van het tweede district van Calvados
  • 19/06/1995 - 18/03/2001: raadslid verzet van Hérouville-Saint-Clair
  • Sinds 2001: Burgemeester van Hérouville-Saint-Clair
  • Sinds 2008: General raadslid van het kanton Caen-6
  • Sinds 2001: 1 Vice-voorzitter van de Urban Community Caen la Mer