Danielle Darras

Danielle Darras, geboren op 22 december 1943 in Carency en stierf 7 juni 2009 in Liévin, is een Franse politicus.

Biografie

Danielle Darras begon zijn politieke carrière bij de kantonale 1982 wordt verkozen algemene raadslid in de township van Zuid-Lievin; waar het wordt vernieuwd in zijn functie in 1985, 1992 en 1998 en zelfs een vice-presidentschap naar de Algemene Raad van de Pas-de-Calais. Het is op de lijst van Jean-Pierre Kucheida voor gemeentelijke 1983 tot Lievin, werd zij zijn assistent aan het einde van de campagne en zijn positie zal bij elke verkiezing en tot 2002 worden verlengd.

Ze werd verkozen tot lid van het EP in het uitzoeken 4 op de lijst van Michel Rocard tijdens het Europees 1994; Ze werd herkozen tot de Europese 1999 zijn 6 van de lijst onder leiding van Francois Hollande. In de wetgevende 2002 en 2007, zij ermee instemt de plaatsvervanger voor Jean-Pierre Kucheida in de 12 wijk Pas-de-Calais zijn.

Danielle Darras is het nichtje door het huwelijk van de loco-burgemeester Henri Darras. Zij stierf 7 juni 2009 van zijn ziekte op dezelfde dag als de Europese verkiezingen. College zijn naam draagt.

Details van de functies en mandaten

  • 1983 - 1989: loco-burgemeester van Lievin
  • 1989 - 1995: loco-burgemeester van Lievin
  • 1995 - 2001: loco-burgemeester van Lievin
  • 2001 - 2002: loco-burgemeester van Lievin
  • 1982 - 1985: Algemeen raadslid van het kanton Lievin Zuid
  • 1985 - 1992: Algemeen raadslid van het kanton Lievin Zuid
  • 1992 - 1998: Algemeen raadslid van het kanton Lievin Zuid
  • 1998 - 2004: Algemeen raadslid van het kanton Lievin Zuid
  • 19 juli 1994 - 19 juli 1999: MEP
  • 20 juli 1999 - 19 juli 2004: MEP