Brice Adrien Bizot

Brice Adrien Bizot, geboren 14 april 1848 in Bitche, overleden 18 april 1929 in Parijs VIII, is een generaal van de Eerste Wereldoorlog.

Biografie

Hij is de zoon van generaal Michel Bizot, gedood bij het beleg van Sevastopol.

Brice Adrien Bizot afgestudeerd aan de Bijzondere Militaire School van Saint-Cyr in 1868.

Hij werd benoemd tot adjunct-luitenant 75 Infanterie Regiment in oktober 1869. In januari 1870 werd hij lid van de School of Staff, maar zijn opleiding werd onderbroken door de oorlog van 1870. Op 6 septembre1870, werd hij benoemd medewerkers van de Militaire gouverneur van Parijs en ontvangt een opdracht aan het personeel van de ene groep van de oproerpolitie in Parijs.

Benoemd Luitenant op 111 infanterieregiment 20 oktober 1870, werd hij toegewezen in november op het hoofdkwartier van de drie korpsen van het tweede leger van Parijs. Hij overgebracht naar het personeel van de Algemene Osmont 14 april 1871. Op 12 mei 1871 werd hij genoemd in verzendingen van Divisie 1 of 2 korps van het leger van Versailles voor zichzelf onderscheiden door zijn moed en dapperheid in de nacht van 10 mei tot 11, 1871 in de voorkant van Bourg-la-Reine. Het is betaald aan een bataljon lichte infanterie in 1870 en benoemd tot Ridder in het Legioen van Eer.

In juli 1871 keerde hij terug naar de school personeel om haar studie af te ronden en laat 22 van 30. Het voert vervolgens opeenvolgende fasen tot 8 Dragons, 11 Huzaren, twee Zouaven en 29 RA.

Tijdens deze periode, is het in Algerije in december 1873 tot april 1877. Hij werd benoemd tot kapitein van 7 september 1874 en beval een bedrijf in een expeditionaire column in Algerije.

Op 20 februari 1877 werd hij toegewezen aan het personeel van de 4 Cavalerie Divisie, later als assistent aan General Espeuilles.

In 1880 koos hij het wapen van de infanterie tot het verdwijnen van het lichaam van het personeel, en dan in november 1883 werd hij benoemd tot lid van de 4de infanterieregiment.

Hij woont als een getuige van het huwelijk in 1884 van de schilder Louis Maurice Pierrey.

Bataljon Chief 8 juli 1886, is het Major van 87 Infanterie Regiment en vervolgens in februari 1887, de commandant 89 Infanterie Regiment. In juli werd hij gedetacheerd met zijn bataljon in Fort Mont Valerien.

Op 10 november 1890 nam hij een positie van het personeel als chef-staf van de afdeling Saint Mihiel, nu 40 Infanterie Divisie.

Op 15 maart 1895 werd hij benoemd in de 200 Infanterie Regiment, grootstedelijke regiment gevormd voor het verschepen van Madagaskar. Het begint campagne van 18 april - 22 december 1895. Hij ontving de Medaille van Madagaskar, de Commander's Cross van de Draak van Annam en de ster van Anjouan.

Kolonel 1895. 26 oktober terug in Frankrijk, benoemd tot brigadegeneraal 29 augustus 1900, commandant van de 26ste Infanterie Brigade van de 10 september 1900 tot 30 december 1901. Bevelhebber van 82 Infanterie Brigade van 30 december 1901 tot 25 september 1905. Bevorderd 25 september 1905 generaal-majoor, lid Raad van Advies van het personeel van de 30 september 1905 tot 26 december 1905. Bevelhebber van 18 Infanterie Divisie en Chatellerault gebied onderverdelingen, Tours, Angers Cholet en 26 december 1905 m 20 november 1912. Hij was in het tweede deel, toen hij werd teruggeroepen in september 1914 en gemobiliseerd in 15 RM. Bevelhebber van 65 Infanterie Divisie reserve, verhuisde hij naar de Hauts de Maas en is gevestigd in een positie om CREUE en Saint-Maurice-sous-les-Côtes. Die zich bezighouden met de eerste slag van de Marne en de Revigny gevechten in september, waar het wordt afgewezen en de Heippes Seraucourt signaal. Ontheven van zijn commando van generaal Sarrail private en beveelt het voorhoofd door Joffre 16 september 1914. Het neemt meer dan de tweede lijn commando's. Hij is zeker geïdentificeerd maart 1916 als "Doe meer met de intellectuele kracht en vastberadenheid nodig om de frontlinie divisie beheersen."

Onderscheidingen

  • Legioen van Eer - Bestand - LH / 246/56. - Chev. LH 24 juni 1871, Off. LH LH december 1894. De Comm 1906/12/30, verheven tot de waardigheid van GO LH 31/12/12.
  • Oorlogskruis 14-18 met palmbomen.
  • Herinneringsmedaille van de oorlog 70-71.
  • Medaille van Madagaskar
  • Bevelhebber van de Draak van Annam en de ster van Anjouan.
  • Commandant van Nicham Iftikhar 16 maart 1892.
  • 2 klasse van de Orde van Dannebrog in juli 1900.