7 goud

De 7 goud was een prijsuitreiking voor de Franse televisie, georganiseerd door het tijdschrift Tele 7 Jours televisieprogramma's.

De ceremonie, live uitgezonden op televisie, plaatsvond 1985-1991 en 1993-2001 en uiteindelijk in 2003. Elke trofee, persoonlijkheden, programma's of werken werden stropdas wordt benoemd door zowel het publiek of door professionals. De trofee uitgereikt aan de winnaars, een beeldje genaamd de 7 goud, is het werk van Georges Mathieu.

In 2005, sommige media suggereren een mogelijke terugkeer van 7 goud, geproduceerd door Endemol, en daarna, in 2008, is een opleving aangekondigd op Direct 8, maar er niet in slaagt. Eind november 2011 heeft de redactie directeur van Télé 7 Jours kondigt aan dat de onderhandelingen zijn aan de gang met France Télévisions om de ceremonie in 2012 herleven Echter, het project mislukte weer.

Categorieën

Beste Host

  • 1985: Bernard Pivot
  • 1986: Michel Polac TF1
  • 1987: Bernard Pivot - debatten, Antenne 2 - en Michel Drucker - variëteiten, Antenne 2
  • 1988: Antoine de Caunes - variëteiten, Antenne 2 - en Anne Sinclair - debatten, TF1
  • 1989 Caroline Tresca - debatten, FR3 - en Frédéric Mitterrand - debatten, Antenne 2
  • 1990: Patrick Sébastien - variëteiten, TF1 en Anne Sinclair - debatten, TF1
  • 1991: Antoine de Caunes - variëteiten, Canal + - en Jean-Marie Cavada - debatten, France 3
  • 1993: Philippe Gildas - entertainment, Canal +
  • 1994: Jean-Marie Cavada - debatten, France 3
  • 1995: Antoine de Caunes - entertainment, Canal + - en Jean-Marie Cavada - debatten, France 3

Best Company Magazine

  • 1997: Emmanuel Ketting voor Capital, M6
  • 1998: Julien Courbet Ongetwijfeld, TF1

Beste nieuwsmagazine

  • 1997: Paul Nahon en Bernard Benyamin voor Envoy, Frankrijk 2

Beste programma voor de jeugd

  • 1985: De Disney Channel FR3
  • 1986: Dorothy voor Recre A2, Antenne 2
  • 1987: Patrice Drevet voor Mini Mag, TF1
  • 1988: Once Upon a Time ... Leven, FR3
  • 1989: Het Beeldverhaal, Canal +
  • 1990: Babar, Canal + / FR3
  • 1991: Decodeert niet Bunny, Canal +
  • 1993: De avonturen van Kuifje, France 3
  • 1994: Het Beeldverhaal, Canal +
  • 1995: Het Beeldverhaal, Canal +
  • 1996 Gérard Klein voor Va Savoir, The Fifth
  • 1997: De Minikeums, France 3
  • 1997 Gérard Klein Wie weet, de Vijfde
  • 1998: De Minikeums, Frankrijk 3
  • 1999: De wereld van Donkey Kong en Leslie Kongs, Frankrijk 2
  • 2000: Minikeums, France 3
  • 2001: Het is geen rocket science, France 3
  • 2003: Het Beeldverhaal, Canal +

Beste live show

  • 1991: Dummies kwestie, Canal +

Beter entertainment / humor-show

  • 1997: Pascal Brunner voor speciale Fa als de zingende, France 3
  • 2001: We hebben alles, Frankrijk probeerde 2
  • 2003: Le Plus Grote Cabaret du Monde, Frankrijk 2

Beste van 2000 spellen tonen

  • 2000: Let's Make a Deal, TF1
  • 2003 Who wil een miljonair, TF1 zijn?

Beste culturele tijdschrift

  • 2003: Laurent voor BIGNOLAS Moet er niet aan denken, France 3

Beste TV Film / tv-film best

  • 1985: Claude Santelli voor Jacques de Fatalist
  • 1986: Yves-André Hubert Case voor Marie Besnard, TF1
  • 1987: Pierre Boutron verrassingen voor een moderne paar, Antenne 2
  • 1988 Crusade Serge Moati, FR3
  • 1989: Jean de Florette Claude Berri, Antenne 2
  • 1990: Niets dan de Waarheid van Jacques Ertaud, Canal + / TF1
  • 1991 Bouvard en Pécuchet, FR3 / september
  • 1993: De controverse van Valladolid, France 3
  • 1994 L'Affaire Seznec, TF1
  • 1995: Masters of brood Hervé Basel, Frankrijk 2
  • 1997: The Age of mogelijke Pascale Ferran
  • 1998: Broeken, Frankrijk 2
  • 2000: Leraar, TF1
  • 2001 Fatou de Malinese, France 2
  • 2003: Jean Moulin, TF1

Beste dramaserie of verzameling / beste series of soap

  • 1985: Philippe Monnier voor Des lijsters wolven
  • 1986 Yannick Andrei Case voor Caillaux, Antenne 2
  • 1987: Michel Wyn Grevèche voor Félicien, Antenne 2
  • 1988: Afghanistan, door Alain Corneau, TF1 verboden
  • 1989: Maria Vandamme Jacques Ertaud TF1
  • 1990: Michel Soulter Condorcet, TF1
  • 1991 Navarro, TF1
  • 1993: De avonturen van Nestor Burma, Frankrijk 2
  • 1994: Het kasteel van olijfbomen, Frankrijk 2
  • 1995 Jalna, Frankrijk 2
  • 1997: De Koning van de Steeg nina Companeez, Frankrijk 2
  • 1998: Tussen land en zee, Frankrijk 2
  • 2000: Een grote familie, TF1
  • 2001: The Blue Bicycle, Frankrijk 2
  • 2003 Josephine, Guardian Angel, TF1

Het beste werk van fictie

  • 1999: De Graaf van Monte Cristo, geproduceerd door Jean-Pierre Guérin en geregisseerd door Josée Dayan, TF1

Beste Regisseur fictie

  • 1985: Claude Santelli voor Jacques de Fatalist
  • 1986: Hervé Baslé Aux velden en Ami Maupassant, TF1
  • 1987: Marcel Bluwal, 1996, TF1
  • 1989: Jacques Ertaud Maria Vandamme, TF1
  • 1990: Jacques Ertaud voor stilte Award, Canal + / TF1
  • 1991: Marcel Bluwal voor wops, Canal + / TF1
  • 1993: Jean-Daniel Verhaeghe voor de controverse van Valladolid, France 3 / september
  • 1994: Yves Boisset voor Case Seznec, TF1
  • 1995: Hervé Baslé voor Masters brood, Frankrijk 2
  • 1997: Pascale Ferran voor het tijdperk van de mogelijke Arte
  • 1998: Hervé Baslé voor tussen land en zee, Frankrijk 2
  • 1999: Josée Dayan voor de graaf van Monte Cristo, TF1
  • 2000: Nadine Trintignant France 2
  • 2001 nina Companeez voor een picknick bij Osiris, Frankrijk 2
  • 2003: Yves Simoneau Napoleon, Frankrijk 2

Beste auteur / beste schrijver of schrijfster fiction / beste schrijver of schrijfster

  • 1985: De Jean gastheer voor de duivel in het lettertype, TF1
  • 1986 Frédéric Pottecher Case voor Marie Besnard, TF1
  • 1987: Jean-Claude Carrière tot verbazing van een moderne paar, Antenne 2
  • 1988: Robert Merle en Bernard Revon voor het eiland, TF1
  • 1989: Jacques Dusquene en Béatrice Rubinstein Maria Vandamme, TF1
  • 1990: Jacques Fansten voor breuk Infarct, Canal + / Antenne 2
  • 1991: Jean-Claude Carrière naar Bouvard en Pécuchet, FR3 / september
  • 1993: Jean-Claude Carrière voor de controverse van Valladolid, France 3 / september
  • 1994: Yves Boisset voor Case Seznec, TF1
  • 1995: Hervé Basel, Jean-Pierre Gallo en Bernard Lantéric voor Masters brood, Frankrijk 2
  • 1997: Henri de Turenne en Michel Deutsch voor Elzassers of Both Mathilde, Arte
  • 1998: Hervé Baslé voor tussen land en zee, Frankrijk 2
  • 1999: Didier Decoin voor de graaf van Monte Cristo
  • 2000: Laurent Cantet en Gilles Marchand
  • 2001 Janluk Penot voor een man, een meisje, Frankrijk 2
  • 2003: Lionel DUTEMPLE Bruno Gaccio Ahmed Hamidi en Julien Hervé voor Les Guignols de l'info, Canal +

Beste Acteur / Beste Fictie acteur

  • 1985: Michel Bouquet for Christmas Carol
  • 1986: André Dussollier voor Music Hall, Canal +
  • 1987: Pierre Arditi voor Perfect Love, TF1
  • 1988: Jacques Dufilho voor een onschuldige vrouw, TF1
  • 1989: Michel Piccoli voor Ruelle Moonlight, FR3
  • 1990: Roger Hanin Navarro, TF1
  • 1991: Jean Carmet naar Bouvard en Pécuchet, FR3 / september
  • 1993: Jean-Pierre Marielle voor Controverse van Valladolid, France 3 / september
  • 1994 Gérard Klein voor Instit, Frankrijk 2
  • 1995: Jean Carmet voor Eugenie Grandet, France 3
  • 2000: Pierre Mondy, TF1
  • 2001 Gérard Klein voor Instit, Frankrijk 2
  • 2003: Francis Huster voor Jean Moulin, TF1

Beste Acteur - tv-film

  • 1988: Jacques Dufilho voor een onschuldige vrouw
  • 1997: Robin Renucci voor kinderen en ouders in de bomen in de helft, TF1
  • 1998: Richard Bohringer voor een man boos, TF1
  • 1999: Gerard Depardieu in De graaf van Monte Cristo, TF1

Beste acteur - serie of soap opera

  • 1978: Jacques Dumesnil voor Hoop op God, TF1
  • 1997 Gérard Klein voor Instit, Frankrijk 2
  • 1998: Roger Hanin Navarro, TF1

Beste Actrice / beste actrice fiction

  • 1985: Suzanne Flon voor Mademoiselle Clarisse
  • 1986: Alice Sapritch Case voor Marie Besnard, TF1
  • 1987: Rosy Varte voor Maguy, Antenne 2
  • 1988: Een kasteel voor Anny Duperey zon, Antenne 2
  • 1989: Annie Girardot voor de Harvest Wind, TF1
  • 1990: Delphine Seyrig vertrekt voor een seizoen, Antenne 2
  • 1991: Marie-Christine Barrault voor Marie Curie, een eerbare vrouw, France 3
  • 1993 Anny Duperey voor een geweldige familie, TF1
  • 1994: Brigitte Fossey Chateau des Oliviers, Frankrijk 2
  • 1995 Darrieux voor Jalna, Frankrijk 2
  • 2000: Mimie Mathy voor Josephine, Guardian Angel, TF1
  • 2001 Véronique Genest Julie Lescaut, TF1
  • 2003 Mimie Mathy, TF1

Beste Actrice - tv-film

  • 1997 Corinne Touzet voor een vrouw van eer, TF1
  • 1998 Véronique Jannot Hij is de man van mijn leven, TF1

Beste actrice - serie of soap opera

  • 1997 Véronique Genest Julie Lescaut, TF1
  • 1998: Mimie Mathy in Joséphine, beschermengel
  • 1999: Véronique Genest Julie Lescaut en liefde neef

Beste tv-nieuws-presentator

  • 1985 Christine Ockrent
  • 1986: Claude Sérillon, Antenne 2
  • 1987: Bernard Rapp, Antenne 2
  • 1988: Bruno Masure, TF1
  • 1989: Guillaume Durand, La Cinq
  • 1990: Bruno Masure, TF1
  • 1991: Claire Chazal, Antenne 2
  • 1993: Bruno Masure, Frankrijk 2
  • 1994 Paul Amar, Frankrijk 2
  • 1995: Bruno Masure, Frankrijk 2
  • 1997: Jean-Pierre Pernaut voor 13 uur, TF1
  • 1998: Bruno Masure het nieuws 20 uur, France 2
  • 1999: Jean-Pierre Pernaut, voor 13 uur, TF1
  • 2000 Rachid Arhab en Carole Gaessler, Frankrijk 2
  • 2001: Jean-Pierre Pernaut, voor 13 uur, TF1
  • 2003: Jean-Pierre Pernaut, voor 13 uur, TF1

Beste journalist of verwijzen

  • 1985: François de Kasten
  • 1986: Anne Sinclair, TF1
  • 1987: Philippe Alfonsi, FR3
  • 1988: Bernard Rapp, Antenne 2

Beste nieuws tijdschrift of debat

  • 1985 7 van 7
  • 1986 Recht van antwoord, TF1
  • 1987: Taxi, FR3 gepresenteerd door Catherine Belkhodja
  • 1990: speciale gezant, Antenne 2
  • 1991: Maart van de eeuw, FR3
  • 1993: speciale gezant, Frankrijk 2
  • 1994: Maart van de eeuw, France 3
  • 1995 Capital, M6
  • 2001: Zeven tot acht TF1
  • 2003: Het is de vraag, Frankrijk 2

Beste nieuws magazine en documentaire / nieuws programma of Betere rapportage

  • 1997: speciale gezant Paul Nahon en Bernard Benyamin, Frankrijk 2
  • 1998: 52 A op John Bertolino, TF1
  • 1999: Capital, geleid door Emmanuel Chain, M6
  • 2000 Verboden Area M6
  • 2001 Capital, geleid door Emmanuel Chain, M6
  • 2003: Zeven tot acht TF1

Beste Magazine Bedrijf / Beter spektakelmaatschappij

  • 1997: Striptease, France 3
  • 1998: Hoeveel? Jean-Pierre Pernaut, TF1)
  • 2000: Het is de vraag, Frankrijk 2
  • 2001: Dag na dag, Frankrijk 2

Beste ras show

  • 1985: Kinderen rots
  • 1986 Brel, een schreeuw, FR3
  • 1987 Champs Elysees, Antenne 2
  • 1988: Corny show TF1
  • 1989 595 TVN, Canal +
  • 1990: Carte blanche voor Frédéric Mitterrand, Antenne 2
  • 1991 Stars 90, TF1
  • 1993 Les Guignols de l'info, Canal +

Beste entertainment tonen / entertainment-show en beste comedy / entertainment-show beste

  • 1993 Les Guignols de l'info, Canal +
  • 1994 Nergens Canal +
  • 1997 Nergens waaronder Puppets van informatie, Canal +
  • 1998: De kinderen van de tv, TF1
  • 1999: Masters of Vragen voor een kampioen France 3
  • 2000: Le Plus Grote Cabaret du Monde Frankrijk 2
  • 2001: Een jongen, een meisje, Frankrijk 2

Beste tv-reality show

  • 2001: Loft Story, M6
  • 2003 Star Academy, TF1

Beste muziek-programma

  • 1985 Muziek van het hart
  • 1987: The Grand Schaakbord, FR3
  • 1994 Cultuur Rock, M6
  • 1995 Taratata, Frankrijk 2
  • 1997: Het eten van het hart - de Enfoires 96, TF1
  • 1998: Fury Arthur TF1
  • 2000 Taratata France 2
  • 2001: Serge, als je kijkt naar ons van Thierry Ardisson, Frankrijk 2
  • 2003 Tracks, Arte

Beste quiz / spelshow beste

  • 1985 Treasure Hunt
  • 1986: dinsdag Cinema, Frankrijk 2
  • 1987 Cijfers en letters, France 3
  • 1988 Starquizz, Canal +
  • 1991 Vragen voor een kampioen, France 3
  • 1993 Nagui tot mei de beste winnen, Frankrijk 2
  • 1994 Nagui tot mei de beste winnen, Frankrijk 2
  • 1995 Nagui tot mei de beste winnen, Frankrijk 2
  • 1995 Cijfers en letters, Frankrijk 2
  • 1997: Patrice Laffont, Marie-Ange Nardi en Laurent Broomhead voor Piramide, Frankrijk 2
  • 1998 Vragen voor een kampioen, France 3
  • 1999: Philippe Risoli voor The Price is Right, TF1
  • 1999: Piramide, geleid door Patrice Laffont, Claire Gautraud, Laurent Broomhead en Pepita, Frankrijk 2
  • 2000: Let's Make a Deal, TF1
  • 2003 Who wil een miljonair, TF1 zijn?

Beste comedy show

  • 1986 Cocoricocoboy TF1
  • 1987: Geen Target, Canal +
  • 2001: We hebben alles, Frankrijk probeerde 2

Best Documentary

  • 1985: De Cousteau in de Amazone
  • 1986 Thalassa, FR3
  • 1987: Het avontuur van planten, TF1
  • 1988: Het geld van de drug, TF1
  • 1989: De Cousteau Society op zoek naar de wereld, Antenne 2
  • 1990: Van Nuremberg in Neurenberg, Antenne 2
  • 1991: geen treinen zoals de anderen, Antenne 2
  • 1993: De cirkel van middernacht, Frankrijk 2
  • 1994: Edith Piaf, Arte
  • 1995: Het Branden van de geschiedenis, France 3
  • 1997 Secret History of TV Maurice Dugowson, France 3
  • 1998: Geheugen van immigranten Y Benguigui, Canal Plus
  • 1999: Les Yeux Bleus in Canal +

Beste documentaire eenheid

  • 2000: In het land van de dinosaurussen, France 3
  • 2001: 2001, het besluit van het stadhuis, France 3
  • 2003: Een Species Odyssey, France 3

Beste Documentaire Series

  • 2000: Striptease, France 3
  • 2001: Parijs ten koste van alles, Canal +
  • 2003: Striptease, France 3

Beste grote verslag

  • 1990: Ik ben twaalf en ik maak oorlog, Canal + / France 3
  • 1991: Aral: de vermoorde Mer, France 3
  • 1993: The National Front, France 2
  • 1994: speciale gezant, Frankrijk 2

Beste culturele of artistieke tijdschrift / beste culturele tijdschrift

  • 1985: Apostrophes
  • 1986: Cinema, Cinema, Antenne 2
  • 1987: Apostrophes, Antenne 2
  • 1988: Oceanic, FR3
  • 1989: De Engels Plaat, Antenne 2
  • 1990: Thalassa, FR3
  • 1991: Cinema, Cinema, Antenne 2
  • 1995 Bouillon cultuur, Frankrijk 2
  • 1997: 25 uur, France 2

Beste culturele voorstelling

  • 1999: De Themas Arte, Arte
  • 2000: Iedereen praat erover, Frankrijk 2
  • 2001 Bouillon cultuur, Frankrijk 2
  • 2003: wortels en vleugels, France 3

Beste tijdschrift van cultuur en kennis

  • 1998: Ken de gezondheid Martine Allain-Regnault en François de kasten, France 2

Beste film tonen

  • 2001: uitreiking van de Caesars, Canal +

Beste te ontsnappen en avontuur tijdschrift / beste avonturen en ontsnappen tijdschrift / tijdschrift beste ontdekking, avontuur en vlucht

  • 1997: Weet niet dromen, France 3
  • 1998 Thalassa Pernoud Georges, France 3
  • 1999: Ushuaia Nature, TF1
  • 2000: Weet niet dromen, France 3
  • 2001 Ushuaia Nature, TF1
  • 2003 Ushuaia Nature, TF1

Beter educatief programma

  • 1999: Het is geen rocket science, France 3
  • 2000: Geeft kennis, gepresenteerd door Marie Montuir Elizabeth Tchoungui, François Busnel en Olivier Minne, de Vijfde
  • 2001: E = M6, M6
  • 2003: Nursery, France 5

Beste tv-special

  • 1986 Frederic Mitterrand film Special, TF1
  • 1987: Tribute to Guy Coluche Job, Antenne 2
  • 1988: Kinderen onbemind, de stilte van Jean-Marie Cavada en Norbert Baut, Antenne 2
  • 1989: Het analfabetisme in Frankrijk door Pierre-André Boutang, FR3
  • 1990: De TV van de Nameless, Antenne 2
  • 1991: openingsceremonie van de Olympische Winterspelen 92, Antenne 2
  • 2000 Enfoires in 2000, Frankrijk 2

Beste programma voor de jeugd / beste geanimeerde voorstelling en jeugd

  • 1985: De Disney Channel FR3
  • 1986 Recre A2, Antenne 2
  • 1987 Mini Mag, TF1
  • 1988: Once Upon a Time ... Leven, FR3
  • 1989: Het Beeldverhaal, Canal +
  • 1990: Babar, Canal + / FR3
  • 1991: Decodeert niet Bunny, Canal +
  • 1993: De avonturen van Kuifje, France 3
  • 1994: Het Beeldverhaal, Canal +
  • 1995: Het Beeldverhaal, Canal +
  • 1997 Va Savoir, de Vijfde
  • 1998: De Minikeums, Frankrijk 3
  • 1999: De wereld van Donkey Kong, Frankrijk 2
  • 2000: Minikeums, France 3
  • 2001: Het is geen rocket science, France 3
  • 2003: Het Beeldverhaal, Canal + / Kayenta Production

Best Animated Program

  • 1997: Peter en de Wolf, Canal + / Capa Production
  • 2001: Around the World in 80 Days, France 3
  • 2003: De Nieuwe Avonturen van Lucky Luke, France 3

Beste sport verslaggever

  • 1985 Gérard Holtz, Antenne 2
  • 1986: Charles Bietry, Canal +
  • 1987: Robert Chapatte voor de Tour de France, Antenne 2
  • 1988 Gérard Holtz Passie voor zaterdag, Antenne 2
  • 1989: Roger Zabel, TF1
  • 1990: Gérard Holtz, Antenne 2
  • 1991: Charles Bietry, Canal +
  • 1993 Gérard Holtz voor fase 2, France 2
  • 1994: Patrick Chêne voor fase 2, France 2
  • 1995 Gérard Holtz, Frankrijk 2
  • 1997: Thierry Roland voetbal TF1

Beste sport tonen / beste sport uitzending

  • 1986 Automoto, TF1
  • 1991: Tour de France, Antenne 2
  • 1993 Olympische Spelen van Barcelona, ​​Canal +
  • 1994: Team zondag, Canal +
  • 1995: Etappe 2, France 2
  • 1996 Automoto, TF1
  • 1999: Etappe 2, onder leiding van Pierre Slee en het team van France Télévisions Sport, Frankrijk 2
  • 2000 Téléfoot TF1
  • 2001: alle sporten, France 3
  • 2003: Etappe 2, France 2

Beste sport uitgezonden

  • 1991: Tour de France, Antenne 2

Beste sport tijdschrift

  • 1997: De legende van de sport, Arte

Beste sportprogramma

  • 1998: leidt de Tour de France en Patrick Chêne Bernard Thevenet, Frankrijk 2

Beste Live-directeur

  • 1985: Maurice Dugowson voor Recht van antwoord
  • 1986: Pierre Badel en Jean-René Vivet voor de Tour de France, Antenne 2
  • 1987: Maurice Dugowson voor Recht van antwoord, TF1
  • 1988: Françoise Boulain naar de Champs Elysees, Antenne 2
  • 1989: Jean-Louis Cap en Gilles Daude to Nowhere, Canal +
  • 1990: Maurice Dugowson voor de wandeling van de eeuw, FR3
  • 1991: Régis Forissier voor de Tour de France, Antenne 2

Beste Regisseur Issue

  • 1998: Jerome Revon, Capital, M6
  • 1999: Xavier Pujade-Loraine Rince voor uw bad, France 2
  • 2000: Gérard Pullicino, TF1
  • 2001: Don Kent Medea Arte
  • 2003: Jean-Luc Orabona voor Roots and Wings, France 3

Beste Muziek / Best Original Score

  • 1985: Maurice Jarre Namens al mijn
  • 1986: Vladimir Cosma voor de zomer 36, Antenne 2
  • 1989: Claude Bolling voor Garçonne, Antenne 2
  • 1990: Michel Portal voor Ivan Ivanovich en Ami Giono, Antenne 2
  • 1991: Vladimir Cosma
  • 1994: Ennio Morricone aan Dood in Palermo, TF1
  • 1995: Michel Portal voor Eugenie Grandet, France 3
  • 1998 Blondey Group Inca de oro, Arte
  • 1999: Mano Solo voor Alexina House, Arte

Best Generic emissie

  • 1997 Michel Jonasz voor Prohibited Area M6
  • 1999: Striptease Jan Bulthcel, France 3

Beste technicus

Foto

  • 1986: Claude Robin
  • 1987: André Néau
  • 1988: Charlie Gaeta
  • 1989: Claude Robin
  • 1990: Michel Carré
  • 1991: Charlie Gaeta
  • 1993 &Charlie Gaeta
  • 1994: Jean-Philippe Bourdon
  • 1995: Jean-Philippe Bourdon
  • 1997: Dominique Brabant Alley koning, Frankrijk 2
  • 1998: Bernard Lutic voor de stad waarvan de prins is een kind, Arte

Zijn

  • 1986: Serge Deraison
  • 1987: Michel Hubert-Delisle
  • 1988: Gerard Leeuw
  • 1989: Joel Moulet
  • 1990: Michel Aringou
  • 1991: Gerard Leeuw
  • 1993: Guy Savin
  • 1994: Patrice Kramer
  • 1995 Barber
  • 1997: Patrice Cramer voor Taratata, Frankrijk 2
  • 1998 R Buttin Turandot, Orange Festival, France 3

Decor

  • 1986: Claude Lenoir
  • 1987: Serge Sommier
  • 1988: Claude Lenoir
  • 1989: Serge Sommier
  • 1990: Michel Millecamps
  • 1991: François Courtin
  • 1993: Richard Cunin
  • 1994: Jarre en Stefanie Lang Suzanne Willard
  • 1995: Yves de Marseille
  • 1997: Philippe Desert uitstoot Canal +, Canal +
  • 1998: De kapitein van Brenguier voor Meisjes kelders, France 3

Montage

  • 1986: Chantal Rémy
  • 1987: Nicole Pellegrin
  • 1988: Jean-Claude Fork
  • 1989: Nicole Dedieu
  • 1990: Paul Zerbib
  • 1991: Robert Coursez
  • 1993: Anne-Marie Basurco
  • 1994: Marie-Sophie Dubus
  • 1995: Anne-Marie en Claude Ronzeau Basurco
  • 1997: Catherine Chouchant voor Julie Lescaut, TF1
  • 1998: De redactie van Marionetten van informatie, Canal +

Beste tv-producent

  • 1985: Bernard Pivot voor Apostrophes
  • 1986: Michel Boujut, Anne Andreu en Claude Ventura Cinema, Cinema, Antenne 2

Beste omroeper

  • 1975: Denise Fabre, TF1
  • 1985 Evelyn Dhéliat TF1
  • 1986 Evelyne Leclercq, TF1
  • 1987 Gilette Aho, Antenne 2
  • 1988: Marie-Ange Nardi, Antenne 2

Beste commerciële

  • 1985: Citroën Richard Raynal
  • 1986: Eram van Etienne Chatiliez
  • 1987 Perrier Georges Lautner
  • 1988 Schweppes Chico Bialas
  • 1989: Kodak Jean-Baptiste Mondino
  • 1990: Eram Mandy Fletcher
  • 1991 Perrier Jean-Paul Goude

Beste Nieuwkomer van het Jaar

  • 1995: Arthur, Frankrijk 2

Beste Buitenlandse Series

  • 1997 ER, Frankrijk 2

Persoonlijkheid van het Jaar

  • 1999: Lagaf '

Kabel en satelliet kanalen

  • 1999: Planet, Eurosport, RTL9

Beste Host

  • 2000: Patrick Sabatier, Monte Carlo TMC
  • 2001 Paul Amar voor recto / verso, Parijs Eerste

Beste gastheer

  • 2000 Veronika Loubry, MCM
  • 2001 Denise Fabre, Monte Carlo TMC

Best Show

  • 2003: Voor / Achter, Parijs First

Beste nieuwe programma

  • 2000: Road, Canal Jimmy