1995 Rugby World Cup elftallen

Dit artikel geeft het personeel van het WK Rugby 1995 zestien teams die betwisten de wedstrijd in Zuid-Afrika van 25 mei-24 ​​juni 1995. Elk team krijgt in eerste instantie een lijst van dertig spelers. Dit kan worden gewijzigd, en om de concurrentie meten of letsels ontstaan.

Pool A

Australië

Canada

Coach: Ian Birtwell

Forwards

  • Richard Bice
  • Kardinaal Mark
  • Al Charron
  • Glenn Ennis
  • Eddie Evans
  • Ian Gordon
  • John Hutchinson
  • Mike James
  • Paul LeBlanc
  • Gordon MacKinnon
  • Colin McKenzie
  • Chris Michaluk
  • Gareth Rowlands
  • Rod Sneeuw
  • Karl Svoboda

Achterkant

  • John Graf
  • Steve Gray
  • David Lougheed
  • Shawn Lytton
  • Gareth Rees
  • Bob Ross
  • Winston Stanley
  • Christian Stewart
  • Scott Stewart
  • Ron Toews
  • Alan Tynan

Roemenië

  • Vasile Brici
  • Lucian Cocleriu
  • Ionel Rotaru
  • Gheorghe Solomie
  • Adrian Lungu
  • Radu Fugigi
  • Romeo Gontineac
  • Nicolae Racean
  • Ilie Ivanciuc
  • Neculai Nichitean
  • Vasile FLUTUR
  • Daniel Neaga
  • Catalin Draguceanu
  • Tiberiu Brinza
  • Andrei Guranescu
  • Alexandru Gealapu
  • Traian Oroian
  • Ovidiu Slusariuc
  • Sandu Ciorascu
  • Constantin Cojocariu
  • Valere Tufa
  • Ionel Negreci
  • Vasile Lucaci
  • Gabriel Vlad
  • Leodor Costea
  • Gheorghe Leonte


Zuid-Afrika

Poule B

Argentinië

Coaches: Petra en Alejandro Ricardo Paganini

Achterkant

  • Agustin Pichot
  • Rodrigo Crexell
  • Guillermo Del Castillo
  • José Cilley
  • Fernando del Castillo
  • Lisandro Arbizu
  • Sebastian Salvat
  • Francisco Garcia
  • Gonzalo Camardon
  • Diego Cuesta Silva
  • Martin Teran
  • Diego Albanese
  • Santiago Meson
  • Ezequiel Jurando

Forwards

  • Matias Corral
  • Marcelo Urbano
  • Roberto Grau
  • Patricio Noriega
  • Federico Mendez
  • Ricardo Fort
  • Duitse Llanes
  • Pedro Sporleder
  • Nicolas Bossicovich
  • Pablo Buabse
  • Rolando Martin
  • Christian Viel
  • Martin Sugasti
  • Sebastian Irazoqui
  • Jose Santamarina
  • Augustin Macome

Engeland

Coach: Jack Rowell

  • Mike Catt
  • Jonathan Callard
  • Tony Underwood
  • Rory Underwood
  • Ian Hunter
  • Will Carling
  • Jeremy Guscott
  • Phil de Glanville
  • Damian Hopley
  • Rob Andrew
  • Kyran Bracken
  • Dewi Morris
  • Jason Leonard
  • Graham Rowntree
  • Victor Ubogu
  • John Mallett
  • Brian Moore
  • Graham Dawe
  • Martin Bayfield
  • Martin Johnson
  • Richard West
  • Tim Rodber
  • Dean Richards
  • Ben Clarke
  • Steve Ojomoh
  • Neil Terug

Italië

Coach: Georges Coste

Achterkant

  • Alessandro Troncon
  • Francesco Trecate
  • Diego Dominguez
  • Luigi Troiani
  • Massimo Bonomi
  • Ivan Francescato
  • Stefano Bordon
  • Marco Platania
  • Massimo Ravazzolo
  • Marcello Cuttitta
  • Oscar Mario Gerosa
  • Francesco Mazzariol
  • Massimiliano Perziano
  • Paolo Vaccari
  • Piermassimiliano Dotto

Forwards

  • Massimo Cuttitta
  • Franco Properzi
  • Giovanni Grespan
  • Massimo Giovanelli
  • Mauro Dal Sie
  • Andrea Castellani
  • Roberto Favaro
  • Mark Giacheri
  • Pierpaolo Pedroni
  • Giambattista Croci
  • Carlo Checchinato
  • Diego Scaglia
  • Julian Michael Gardner
  • Orazio Arancio
  • Andrea Sgorlon
  • Massimiliano Capuzzoni
  • Moreno Trevisiol
  • Carlo Orlandi

Samoa

Coach: Bryan Williams

  • Tupo Fa`amasino
  • Michael Umaga
  • George Harder
  • Brian Lima
  • George Leaupepe
  • Esera Puleitu
  • Fereti Tuilagi
  • To`o Vaega
  • Darren Kellett
  • Fata Sini
  • Tuetu Nu`ualiitia
  • Vitale Vaapuu
  • Peter Fatialofa
  • George Latu
  • Micheal Mika
  • Tala Leiasamaivo
  • Brendan Reidy
  • Lio Falaniko
  • Potu Leavasa
  • Saini Lemanea
  • Daryl Williams
  • Malaki Iupeli
  • Junior Paramore
  • Sila Viafale
  • Pat Lam
  • Sham Tatupu

Pool C

Ierland

Coach: Gerry Murphy

Achterkant

  • Jim Staples
  • Conor O'Shea
  • Simon Geoghegan
  • Richard Wallace
  • Darragh O'Mahony
  • Brendan Mullin
  • Jonathan Bell
  • Maurice Field
  • Eric Elwood
  • Paul Burke
  • Niall Hogan
  • Michael Bradley

Forwards

  • Nick Popplewell
  • John Fitzgerald
  • Gary Halpin
  • Paul Wallace
  • Terry Kingston
  • Keith Wood
  • Neil Francis
  • Gabriel Fulcher
  • Davy Tweed
  • Anthony Foley
  • David Corkery
  • Eddie Halvey
  • Denis McBride
  • Paddy Johns

Japan

Achterkant

  • Tsutomu Matsuda
  • Kiyoshi Imaizumi
  • Terunori Masuho
  • Akira Yoshida
  • Lopeti Oto
  • Seiji Hirao
  • Yoshihito Yoshida
  • Yukio Motoki
  • Katsuhiro Matsuo
  • Keiji Hirose
  • Masami Horikoshi
  • Wataru Murata

Forwards

  • Osamu Ota
  • Kazuaki Takahashi
  • Masanori Takura
  • Masahiro Kunda
  • Eiji Hirotsu
  • Kazu Hamabe
  • Yoshihiko Sakuraba
  • Bruce Ferguson
  • Takashi Akatsuka
  • Hiroyuki Kajihara
  • Sinali Latu
  • Ko Izawa
  • Sione Latu
  • Tomoya Haneda

Nieuw-Zeeland

Coach: Laurie Mains

Achterkant

  • Glen Osborne
  • Eric Rush
  • Jeff Wilson
  • Marc Ellis
  • Jonah Lomu
  • Frank Bunce
  • Little Walter
  • Alama Ieremia
  • Andrew Mehrtens
  • Simon Culhane
  • Ant Strachan
  • Graeme Bachop

Forwards

  • Zinzan Brooke
  • Kevin Schuler
  • Mike Brewer
  • Jamie Joseph
  • Paul Henderson
  • Josh Kronfeld
  • Blair Larsen
  • Ian Jones
  • Robin Brooke
  • Craig Dowd
  • Olo Brown
  • Richard Loe
  • Sean Fitzpatrick
  • Norm Hewitt

Wales

Coach: Alex Evans

Achterkant

  • Tony Clement
  • Adrian Davies
  • David Wyn Evans
  • Ieuan Evans
  • Steve Ford
  • Mike Hall
  • Neil Jenkins
  • Robert Jones
  • Andy Moore
  • Wayne Proctor
  • Gareth Thomas
  • Justin Thomas

Forwards

  • Mark Bennett
  • John Davies
  • Stuart Davies
  • Ricky Evans
  • Mike Griffiths
  • Jonathan Humphreys
  • Garin Jenkins
  • John Spencer
  • Derwyn Jones
  • Emyr Lewis
  • Gareth Llewellyn
  • Greg Prosser
  • Roy Stuart
  • Hemi Taylor

Poule D

Frankrijk

Coach: Pierre Berbizier

  • Jean-Luc Sadourny
  • Sébastien Viars
  • Philippe Saint-André
  • Philippe Sella
  • Franck Mesnel
  • Émile Ntamack
  • Thierry Lacroix
  • William Téchoueyres
  • Christophe Deylaud
  • Yann Delaigue
  • Aubin Hueber
  • Guy Accoceberry
  • Fabien Galthié
  • Abdelatif Benazzi
  • Philippe Benetton
  • Marc Cécillon
  • Laurent Cabannes
  • Arnaud Costes
  • Albert Cigagna
  • Olivier Roumat
  • Olivier Brouzet
  • Olivier Merle
  • Christian Califano
  • Philippe Gallart
  • Jean-Michel Gonzalez
  • Louis Armary
  • Laurent Benezech
  • Marc de Rougemont

Ivoorkust

Coach: Claude Ezoua

Achterkant

  • Felix Dago
  • Frederic Dupont
  • Aboubakar Camara
  • Atahanase Dali
  • Thierry Kouame
  • Lucien Niakou
  • Aboubacar Soulama
  • Paulin Bouazo
  • Max Brito
  • Celestin N'Gbala
  • Victor Kouassi
  • Jean-Baptiste Sathicq

Forwards

  • Ernest Bley
  • Toussaint Djehi
  • Jean-Pascal Ezoua
  • Daniel Quansah
  • Edouard Angoran
  • Achille Niamien
  • Ble Aka
  • Gilbert Bado
  • Amidou Kone
  • Ismaila Lassissi

Schotland

Coach: Jim Telfer

  • Gavin Hastings
  • Cameron Glasgow
  • Kenny Logan
  • Craig Joiner
  • Tony Stanger
  • Scott Hastings
  • Ian Jardine
  • Graham Shiel
  • Craig Chalmers
  • Bryan Redpath
  • Dave Hilton
  • John Manson
  • Peter Wright
  • Paul Burnell
  • Kenny Milne
  • Kevin McKenzie
  • Stewart Campbell
  • Damian Cronin
  • Jeremy Richardson
  • Doddy Weir
  • Rob Wainwright
  • Peter Walton
  • Iain Morrison
  • Ian Smith
  • Eric Peters

Tonga

Alvorens

  • Mana Otai
  • Tu'akalau Fukofuka
  • Etuini Talaki
  • Sa'ili Fe'ao
  • Fe'ao Vunipola
  • Fololisi Masila
  • Pouvalu Latukefu
  • Falamani Mafi
  • Willie Lose
  • Ipolitio Fenukitau
  • Toutai Kefu
  • Fili Feenou
  • Inoke Afeaki
  • Daniel Manu
  • Feleti Fakaongo
  • Feleti Mahoni
  • Takau Lutua

Achterkant

  • Manu Vunipola
  • Akuila Mafi
  • Elisi Vunipola
  • Pita Alatini
  • Falanisi Manukia
  • Penieli Latu
  • Sione Ngauamo
  • Alasika Taufa
  • Tevita Va'enuku
  • Semi Taupeaafe
  • Sateki Tuipulotu
  • Taipe 'Isitolo
  • SIMANI Mafile'o
  • Tevita Manako
  • Nafe Tufui